GRUP ŞİRKETLERİ

IŞIK HIZININ
KEYFİNİ SÜRÜN

ALTINIŞIK TOUR

Altınışık Tour olarak, personel ve öğrenci taşıma faaliyetlerinde kullandığımız araç ve aksesuarların, çevreye zarar vermesini engellemek, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek, kirliliği önlemeye, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve şirketimize gelen ziyaretçilerimizin sağlığına yönelik oluşabilecek tehlikelere ve risklerini kontrol altına almayı katlanılabilir seviyeye indirmek veya yok etmek amacı ile aşağıdaki faaliyetlerin gerçekleştirilmesi ve sürdürülmesi temel prensibimizdir.

Altınışık Tour Web Sitesi

GOLD FASHİON

Gold Fashion, Türkiye’nin en kapsamlı moda tasarım firması olmaya adaydır. Bünyesinde 5 kişilik tasarım ekibi barındıran Gold Fashion ayrıca kendine ait müşteri numunelerini hazırladığı bir dikim atölyeside mevcuttur. Gold Fashion, müşterilerinin çalıştığı bölge, ve yaş gurubuna yönelik koleksiyonlar hazırlamakta ve bu koleksiyonları atölye çalışmaları yapılmış dikili ürün olarak müşterilerine sunmaktadır.

Gold Fashion Web Sitesi

MARSTASU BİLİŞİM

Müşterilerimizin, Çözüm Ortaklarımızın ve Firmamızın aynı anda kazanım sağladığı profesyonel çözümler üretiyoruz. Web Tasarım, Grafik Tasarım, Seo Hizmetleri, Uygulama Geliştirme ve Marka Danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

Marstasu Web Sitesi